Klasik Cilt Bakımı

Kullanılan profesyonel ürünlerle uzman tarafından cildin ihtiyacına uygun olacak şekilde derinlemesine temizleme işlemidir. Bu işlem yaklaşık olarak 1.5 saat sürer ve cilde sırasıyla temizleme, peeling, tonik, buhar, komedon temizliği, maske, ve nemlendirici ile masaj yapılarak işlem tamamlanmaktadır.

Böylelikle cilt temizlenir, tıkalı olan gözeneklerde biriken yağ ve kirler arındırılır, cildin esnekliği ve parlaklığı geri kazandırılmış olur. Klasik cilt bakımı her zaman yapılabilir fakat deri 28 günde bir kendini yenilediği için ayda bir olarak önerilmektedir.

Cilt Bakımı

Cildimiz, bizi her şeyden koruyan bir savunma kalkanı ve vücudumuzun en büyük organıdır. Yaşımız ve cilt tipimiz ne olursa olsun hepimizin istediği pürüzsüz, kusursuz bir cilt yapısıdır. Bunun için iyi bilinmesi gereken, cildimize ihtiyaç duyduğu gerekli özeni ve bakımı göstermek.Bu noktada önemli olan ise cilt tipimizi tanıyıp, onun ihtiyaçlarına  ve isteklerine göre günlük bakımları, derinlemesine temizliği ihmal etmemek ve doğru klinik bakımların uygulanmasıdır.

İnsan doğası gereği her zaman daha genç ve güzel olmak ister. Yaşantımızın her gününde sağlıklı, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için cilt bakımına özen göstermek gerekmektedir. Cildinize ne kadar iyi temizler, uygulayacağınız doğru ve etkili bir cilt bakımıyla, leke ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak, yüzde çıkan sivilce ve benzer problemlerden arındırarak arzu ettiğiniz tene kavuşabilir o kadarda geç yaşlanmasını sağlarsınız.

Günlük hayatın yoğun temposu cildimizi eskiten nedenlerden biridir. Belirli aralıklarla yapılacak bakımlar, cildin doğal yapısını koruyabilir ve olumsuz etkiler en aza indirilebilir. Cilt bakım  uygulamaları birçok farklı yolla sağlanabilir. Cildinizi derinlemesine arındırmak, daha temiz ve canlı bir cilde sahip olmak, çevresel faktörlerden korunmak için profesyonel ellerde yapılabilen bakımlarla cildin uzun süre tazeliğinin ve sağlığının korunması mümkündür. Önemli olan nokta, doğru bir cilt analizi yapılması, bakımda kullanılan ürünlerin ve işlemlerin cildin özelliklerine uygun olmasıdır. Kişinin günlük aktivitesini engellemeyecek gözeneklerin temizlenmesini sağlayan kimyasal peeling ve cildi besleyen oksijen terapinin yanı sıra, cilt tipi ve ihtiyacına göre lazer tabanlı tedaviler kullanılır.

Lazer Uygulamaları

Lazer Uygulamaları Lightnum Lazer ile daha güvenli ve konusunda uzman ekibimiz ile lazer uygulamalar.

Görüşler

  • Çiğdem Öner C.

    Keşke lazer uygulamanızı daha önceden deneseydim :)

  • 1
  • 2
  • 3

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0312 417 63 40    0312 417 63 41
 0312 418 19 08    0312 425 61 47
 Selanik Cad. No: 27/9  Kızılay-ANKARA

Sosyal Medya