Lightyum Polikliniği

Lightyum Polikliniği, Estetik , Plastik Cerrahi ve Güzellik Merkezi olarak hizmet veren bir kuruluştur. Kurumumuz TC Sağlık Bakanlığı, İl Sağlık Müdürlüğü denetiminde çalısan bir özel dal polikliniğidir. Polikliniğimizde, tecrübeli hekim, hemşire ve güzellik uzmanları görev yapmaktadır. Uygulanan bütün prosedürler lazerler ve noninvaziv estetik girişimler hekim denetiminde uygulanmaktadır. Bu kurumun kurucuları, aynı zamanda, 1992 yılında Türkiye’de ilk kez bünyesinde çok sayıda lazer bulunduran Ankara Lazer Tedavi Merkezini açmışlar ve o yıllardan bu yana Lazer ve güzellik girişimleri konusunda tecrübe sahibi olmuşlardır.Halen de merkezimizde bir cok konuda hizmet veren dermatolojik lazerler yer almaktadır.

Polikliniğimizde arzu eden her kişiye, kendisine uygulanabilecek prosedürler konusunda ücretsiz Plastik Cerrahi danışması sağlanmakta, öneriler yapılmaktadır.

Lazer epilasyon, lazerle leke ve dövme silinmesi, lazerle varis tedavisi ,gül lekelerinin silinmesi PRP(Gençlik Aşısı) Botox ve Dolgu Uygulaması, Led Terapi, RF Dalgası, Mezoterapi, Bölgesel Zayıflama Cilt Bakımı Cryo Terapi, G5, Tüm vücut ve güzellik bakımları, Kaş kontur, gibi işlemler yapılmaktadır.

Lazer Uygulamaları

Lazer Uygulamaları Lightnum Lazer ile daha güvenli ve konusunda uzman ekibimiz ile lazer uygulamalar.

Görüşler

  • Çiğdem Öner C.

    Keşke lazer uygulamanızı daha önceden deneseydim :)

  • 1
  • 2
  • 3

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0312 417 63 40    0312 417 63 41
 0312 418 19 08    0312 425 61 47
 Selanik Cad. No: 27/9  Kızılay-ANKARA

Sosyal Medya